Vítejte na stránkách firmy OPAPLAST spol. s r.o.

Firma OPAPLAST spol. s r.o. vznikla v roce 2009 a navazuje na více jak desetileté zkušenosti zakladatele Romana Dubového v oblasti obchodu a výroby. Výrobní provoz se nachází ve Vrbně pod Pradědem.

OPAPLAST spol. s r.o. je významným evropským výrobcem a distributorem sítí na balení vánočních stromků. Balící sítě dodáváme našim zákazníkům do více než sedmi evropských zemí. Kvalita sítí je odzkoušena dlouholetým používáním v těch nejnáročnějších podmínkách. Materiál pro výrobu vyrábíme na vlastní extruzní lince, čímž je zaručena kvalita fóliového materiálu potřebného pro výrobu.

Našim dalším výrobním a distribučním programem je výroba HDPE a LDPE fólií, teplem smrštitelných fólií, překrývacích fólií, ručních a strojních stretch fólií, obalového materiálu a lepících pásek.

OPAPLAST spol. s r.o. vyvíjí vlastní program výroby biodegradabilních fólií.

Kvalita výrobků je zaručena vícestupňovou kontrolou v různých fázích výroby evidovanou ve vnitřním informačním systému firmy.

Sdělení ohledně projektu vybudování FVE

Projekt
FVE pro objekt společnosti OPAPLAST s.r.o
CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003088
je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je instalace FV elektrárny na objekty OPAPLAST spol. s r.o. v lokalitě Dělnická, Vrbno pod Pradědem. Instalováno bude celkem 19,8 kWp výkonu. Panely budou umístěny na stávajících střechách objektů. V projektu není počítáno s instalací akumulace. V rámci projektu je očekáváno snížení spotřeby elektrické energie ze sítě a tím snížení nákladů na provoz objektu.